مشاوره IMS-ISO 9001,ISO 14001,OHSAS 18001
سیستم مدیریت یکپارچه مجموعه ای از سه سیستم مدیریت شامل : مدیریت کیفیت، محیط زیست و ایمنی و بهداشت شغلی. بطور طبیعی مرکز توجه هر یک از این سیستم ها با دیگری تفاوت دارد. به عنوان مثال، سیستم مدیریت کیفیت بر نیازهای ارباب رجوع تأکید دارد، سیستم مدیریت محیط زیست مسائل و مشکلات جامعه را بیان می‌کند و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی توجه خود را بر حفظ ایمنی سرمایه‌ها و بهداشت شغلی نیروی انسانی در سازمان قرار می‌دهد.

ممیزی داخلی IMS-ISO 9001,ISO 14001,OHSAS 18001
مشاوره نحوه ممیزی داخلی جهت آماده نمودن سیستم جهت ممیزی اصلی و خارجی جهت  اخذ گواهینامه

تدوین و آماده سازی مستندات
پایه تولید خوب  و پیگیری مناسب  کارها ایجاد پایگاه داده مناسب مستنداتی می باشد.

Qualification & GXP HVAC
در صنعت تولید داروهای پرخطر و یا استریل و یا... که نیاز به کلاس بندی مناطق و اتاق ها می باشد وجود هواساز واجد شرایط بزرگترین شرط در راه رسیدن به هدف می باشد.برای معتبر نمودن خطوط تولیدی نیاز به هواساز واجد شرایط شده از تمامی لحاظ جهت کارکرد مناسب و ایجاد هوای تمیز و ایجاد اختلاف فشارهای مناسب جهت کلاس بندی می باشیم.

Qualification تجهیزات تولید
جهت معتبر نمودن خطوط تولید برای استاندارد تولید نمودن محصولات و تحت کنترل بودن تمام پروسه تولید  نیاز به اجرای فازهای IQ/OQ/PQ برای دستگاههای تولیدی می باشد .

آموزش نرم افزار تحلیلی آماری MINITAB
امروزه جهت مرور کیفی سالیانه و یا دوره ای محصولات تولیدی نیاز به نرم افزاری  جامع می باشد. نرم افزار MINITAB  کامل ترین و جامع ترین نرم افزار جهت پیشبرد اهداف استراتژیک  اغلب شرکتهاست.این نرم افزار با قابلیت رسم نمودار های شوهارت،ایشی کاوا،پارتو،رگرسیون،قابلیت کارایی فرآیند،پای و... و انواع محاسبات آماری  دیدگاهی قدرتمند در عرصه صنعت از خود به نمایش گذارده است.

 

درباره ما

"شرکت کیمیا سیستم نامور فعالیت خود را به صورت مطالعات مقدماتی و با بهره گیری از متخصصان کامپیوتر و مشاوران صنعت دارو، از سال 1386 آغاز نمود و در سال 1388 طراحی سیستم جامع مدیریت کنترل کیفی را شروع کرد و در سال 1390 فعالیت خود را رسما آغاز نمود.

این شرکت توانست علاوه بر ارائه نرم نرم افزار سیستم جامع مدیریت کنترل کیفی (اولین نرم افزار تخصصی در زمینه برقراری کیفیت و اجرای الزامات GXP در صنعت داروسازی) و شکایات و رتبه بندی کارخانه ها، سامانه های مانیتورینگ و کنترل هوشمند (برای مانیتورینگ و کنترل دما، رطوبت و فشار) و سامانه کنترل دستگاههای تولیدی(برای کنترل وضعیت دستگاههای تولیدی) را متناسب با نیاز شرکتهای داروسازی ارائه نماید."