هدف کیمیا سیستم نام ور افزایش بهره وری مشتریان در استفاده از محصولات ارائه شده می باشد. از این رو این شرکت تمرکز ویژه ای بر فرایند استقرار محصولات خود دارد.


شرکت کیمیا سیستم نام ور برای استقرار نرم افزار های خود در شرکت های داروسازی، غذایی و آرایشی – بهداشتی از روش استقرار موازی و همزمان بهره می گیرد. در این روش سیستم قدیم تا استقرار کامل سیستم جدید کار می کند و با استقرار کامل و شروع به کار سیستم جدید، به یکباره سیستم قدیم حذف نمی شود. زمانی که سیستم جدید تایید گردید، سیستم جدید جایگزین سیستم قدیم(روش کاغذی) می گردد.


متدولوژی استقرار:


1- نصب و استقرار نرم افزار سیستم جامع مدیریت کنترل کیفی:
ابتدا نرم افزار سیستم جامع مدیریت کنترل کیفی و پایگاه اطلاعاتی مورد نیاز با همکاری بخش It سازمان بر روی سرور مرکزی نصب می گردد. سپس با مشخص کردن مدیران و ناظران پروژه و Admin های سیستم، ادامه روند پیاده سازی پیگیری می شود.


2- ثبت اطلاعات پایه . معتبر سازی آنها:
در این مرحله اطلاعات پایه محصولات از قبیل چک لیستها، آزمایشات، فرمولاسیون محصول، مواد تشکیل دهنده و بسته بندی محصولات، در سیستم جامع مدیریت کنترل کیفی ثبت می شود و سپس نسبت به معتر سازی آنها توسط مدیران تضمین کیفیت، مسئول فنی، آزمایشات و تولید اقدام می گردد.


3- بررسی کلیه فرایند های شرکت و ایجاد تغییرات لازم با در نظر گرفتن اصول GXP در فرایند های پیشنهادی مطابق با نیاز های مشتریان:
در این مرحله بعد از جمع آوری اطلاعات مورد نیاز و فرایند های تولیدی از سازمان شما، تغییرات لازم در فرایند های پیشنهادی توسط این شرکت، مطابق با نیازهای سازمان شما اعمال می گردد و آموزش های لازم به Admin های سیستم داده می شود.


4- آموزش کاربران:
در این مرحله بعد از ارائه آموزش های لازم به Admin های سیستم، طی چند جلسه، کارگاه آموزش کلی برای همه کاربران برگزار می گردد.


5- ثبت اطلاعات به صورت آزمایشی برای چند بچ تولیدی از هر فرایند:
در این مرحله اطلاعات مربوط به تولید (از ابتدای تولید تا ترخیص کالا) به صورت آزمایشی در سیستم ثبت گردیده و ایرادات و اشکالات احتمالی بر طرف می گردد.


6- بهره برداری کامل از سیستم و فرایند ها:
در این مرحله سیستم به صورت نهایی آماده بهره برداری می باشد. در این مرحله اطلاعات بخش تولیدی، آزمایشات و ... به صورت آنلاین در سیستم ثبت می گردد. بدین صورت که اطلاعات سه بچ تولیدی به صورت موازی هم در سیستم(روش جدید) و هم در کاغذ(روش سنتی) ثبت می گردد و در صورت تایید نهایی توسط مدیران تضمین کیفیت، آزمایشگاه، تولید و مسئول فنی، روش جدید به طور کامل جایگزین روش سنتی ثبت اطلاعات (روش کاغذی) می گردد. همچنین در این مرحله پشتیبانی مداوم و 24 ساعته از فرایند های مستقر شده و سیستم جدید انجام می شود و در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی، موارد اعلام شده  در کمترین زمان ممکن حل می شود.

 

درباره ما

"شرکت کیمیا سیستم نامور فعالیت خود را به صورت مطالعات مقدماتی و با بهره گیری از متخصصان کامپیوتر و مشاوران صنعت دارو، از سال 1386 آغاز نمود و در سال 1388 طراحی سیستم جامع مدیریت کنترل کیفی را شروع کرد و در سال 1390 فعالیت خود را رسما آغاز نمود.

این شرکت توانست علاوه بر ارائه نرم نرم افزار سیستم جامع مدیریت کنترل کیفی (اولین نرم افزار تخصصی در زمینه برقراری کیفیت و اجرای الزامات GXP در صنعت داروسازی) و شکایات و رتبه بندی کارخانه ها، سامانه های مانیتورینگ و کنترل هوشمند (برای مانیتورینگ و کنترل دما، رطوبت و فشار) و سامانه کنترل دستگاههای تولیدی(برای کنترل وضعیت دستگاههای تولیدی) را متناسب با نیاز شرکتهای داروسازی ارائه نماید."